Renginiai

2020 m. 

Rugsėjo 11 d. įvyko nuotolinis Higienos instituto (HI) atstovų ir Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos magistrantūros studijų programos pirmakursių susitikimas, kuriame studentams pristatytos HI administruojamos ir kuriamos informacinės sistemos. 
 
Rugpjūčio 14 d. Higienos institute (HI) sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis pagerbė HI darbuotojus, įteikdamas jiems sveikatos apsaugos ministro Aurelijaus Verygos padėkas už darbą ekstremalios situacijos ir karantino metu Lietuvoje, siekiant užkirsti kelią tolimesniam naujojo koronaviruso (COVID-19) plitimui.

Vasario 5 d. Higienos institute (HI) įvyko susitikimas su Lietuvos sveikatos mokslų universiteto studentais, priklausančiais Visuomenės sveikatos studentų draugijai. Šį susitikimą su HI atstovais inicijavo studentai, siekdami susipažinti su darbo galimybėmis HI. 
HI Sveikatos informacijos, Visuomenės sveikatos technologijų ir Profesinės sveikatos centrų vadovai pristatė studentams savo veiklą, atliekamus darbus, jų ypatumus, tikslus ir įsidarbinimo galimybes.
 

2018 m. renginiai