Skelbiame piešinių konkurso „Kaip ežiukas nugalėjo peršalimą?“ nugalėtojus

2018 12 07

Pasaulio supratimo apie antibiotikus savaitės ir Europos supratimo apie antibiotikus dienos minėjimo proga Higienos institutas kartu su Vilniaus universiteto studentėmis Jolanta Kuklyte ir Alina Žilinaite organizavo piešinių konkursą „Kaip ežiukas nugalėjo peršalimą?“, kuriame dalyvavo devynių Šalčininkų miesto ir rajono mokyklų 1–4 klasių mokiniai.

Pasirinkę mėgstamą piešimo techniką mokiniai perteikė ežiuko Hedžio, kuris peršalo ir septynias dienas praleido namie, istoriją, pasakojamą knygutėje „Kaip ežiukas nugalėjo peršalimą?“ (atsisiųsti).

Konkurso tikslas visuomenės supratimo apie antibiotikus didinimas, suteikiant vaikams žinių ir progą išreikšti savo įspūdžius piešiant.

Konkursui pateikta beveik 90 piešinių, iš kurių Higienos instituto, Vilniaus universiteto ir Pasaulio sveikatos organizacijos atstovybės Lietuvoje atstovai atrinko tris – originaliausius ir geriausiai atspindinčius konkurso temą. Bilietais į kiną ir kitais prizais apdovanojami šių piešinių autoriai:

 

 

„Ežiukas mąsto“ 

Šalčininkų r. Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos 4 klasės mokinė S. E. Z.
(9 metų)

 

 

 

 

 

 


Virusai ir bakterijos“ 

Šalčininkų r. Baltosios Vokės „Šilo“ gimnazijos 4 klasės mokinys R. V.
(10 metų)

 

 

 

  

 

 


„Kaip ežiukas nugalėjo peršalimą“
 

Šalčininkų r. Butrimonių Anos Krepštul gimnazijos 3 klasės mokinė M. V.
(9 metų)

 

Nuoširdžiai dėkojame visiems konkurse aktyviai dalyvavusiems mokiniams ir jų mokytojams, taip pat Šalčininkų rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro atstovams – už malonų ir produktyvų bendradarbiavimą.

Visą informaciją apie tinkamą antibiotikų vartojimą galite rasti Higienos instituto interneto svetainėje.

Daugiau informacijos: Higienos instituto Visuomenės sveikatos technologijų centro Visuomenės sveikatos inovacijų skyriaus specialistė Jolanta Kuklytė, tel. (8 5) 262 9055 arba el. paštu jolanta.kuklyte@hi.lt.